Sklep muzyczny Pasja Kid Zone Fundacja Sto Pociech Wypieki Kultury Sonic Store Mały Muzyk

Lekcje muzyki w Twoim domu

lub u najbliższego nauczyciela

Unikat na polskim rynku! Najlepsi pedagodzy w jednym miejscu!
Akademia Muzyki
szkoła muzycznanauka śpiewulekcje grynauka gry
Gdzie jesteśmy / Cennik
Śpiew klasyczny, jazzowy, rozrywkowy
Akademia-Muzyki / Lekcje śpiewu

Głos

Głos to kolejny niesamowicie zróżnicowany instrument, który jest używany w każdym stylu muzycznym jaki można sobie wyobrazić od opery przez bluesa, śpiew biały, aż po musical! Lista możliwości nie ma końca...

W przypadku wszystkich właściwie lekcji wokalnych nauczyciele koncentrują się na kształceniu emisji głosu, technik oddechowych, pracy nad barwą i rozszerzaniem skali. Lekcje śpiewu dają możliwość pracy nad własnym stylem i niepowtarzalnym brzmieniem.

W jakim wieku można zacząć się uczyć śpiewu?

Pedagodzy mają różne zdanie na temat odpowiedniego wieku na rozpoczęcie profesjonalnych lekcji śpiewu. Swój głos u naszych instruktorów mogą rozwijać już kilkulatki (jest wiele festiwali piosenki dziecięcej, na które wysyłamy swoich uczniów), jednak jeśli chodzi o trening klasyczny, rozpoczynają go dziewczynki w wieku około 14 lat oraz chłopcy, którzy przeszli mutację.

Korzyści z pobierania lekcji śpiewu

Śpiewanie jak udowodniono relaksuje i redukuje stres. Jako że śpiewając nie mamy do czynienia z żadnym obcym ciałem, jakim jest każdy inny instrument, mamy szansę nie walcząc z materią, przekazać swoje emocje. Jak też wiadomo wokalista to przeważnie najbardziej znana osoba w zespole!

Lekcje emisji głosu profitują nie tylko artystycznie, uczą również poprawnego używania aparatu mowy. Bardzo polecamy lekcje emisji głosu zawodowym nauczycielom wszystkich przedmiotów.

Powrót do strony głównej

© 2011 | Akademia-Muzyki.com - Nauczyciel dla Ciebie
Szkoła muzyczna, czyli dodatkowe lekcje gry na fortepianie, pianinie, gitarze, keyboardzie, skrzypcach, altówce. Nauka śpiewu klasycznego, rozrywkowego, jazzowego. Nauczyciele gry na wiolonczeli, kontrabasie, akordeonie, flecie prostym, flecie poprzecznym, oboju, klarnecie, fagocie. Lekcje saksofonu, waltorni, rogu, trąbki, puzonu w Twoim domu. Prywatne lekcje gry na tubie, perkusji, klasycznych instrumenty perkusyjnych. Dodatkowe zajęcia z improwizacji, kompozycji, aranżacji, tańca, aktorstwa, kształcenia słuchu, teorii muzyki, zasad muzyki, historii muzyki. Instruktorzy zespołów kameralnych, muzyki rozrywkowej.