Sklep muzyczny Pasja Kid Zone Fundacja Sto Pociech Wypieki Kultury Sonic Store Mały Muzyk

Lekcje muzyki w Twoim domu

lub u najbliższego nauczyciela

Unikat na polskim rynku! Najlepsi pedagodzy w jednym miejscu!
Akademia Muzyki
szkoła muzycznanauka śpiewulekcje grynauka gry
Gdzie jesteśmy / Cennik
Gitara
Akademia-Muzyki / Nauka gry na gitarze

Historia gitary:

Instrumenty przypominające gitarę powstały już 5 tysięcy lat temu! „Oficjalną” poprzedniczką gitary jest lutnia. W formie znanej dzisiaj gitara pojawiła się w XVIII wieku. Już wtedy zaczęto komponować na ten instrument. Na gitarze wykonuje się muzykę klasyczną, ale jest również bardzo popularna w bluesie, country, flamenco i wszelkich stylach muzyki rozrywkowej.

W jakim wieku można zacząć lekcje?

Gitara akustyczna to bardzo dobry instrument dla małych adeptów sztuki muzycznej, ponieważ jest dostępna w wielu rozmiarach. Grę na gitarze elektrycznej polecamy rozpoczynać w starszym wieku, to znakomity instrument dla nastolatków, którzy już po niedługim czasie nauki mogą grać w zespołach.

Korzyści z pobierania lekcji gry na gitarze

Dobry nauczyciel umie otworzyć przed uczniem ogromne możliwości jakie daje ten instrument. Gitara jest popularna niemal we wszystkich rodzajach muzyki. Już po kilku lekcjach można sprawić przyjemność rodzinie i przyjaciołom akompaniując proste piosenki przy ognisku.Powrót do strony głównej

© 2011 | Akademia-Muzyki.com - Nauczyciel dla Ciebie
Szkoła muzyczna, czyli dodatkowe lekcje gry na fortepianie, pianinie, gitarze, keyboardzie, skrzypcach, altówce. Nauka śpiewu klasycznego, rozrywkowego, jazzowego - Warszawa. Nauczyciele gry na wiolonczeli, kontrabasie, akordeonie, flecie prostym, flecie poprzecznym, oboju, klarnecie, fagocie. Lekcje saksofonu, waltorni, rogu, trąbki, puzonu w Twoim domu. Prywatne lekcje gry na tubie, perkusji, klasycznych instrumenty perkusyjnych. Dodatkowe zajęcia z improwizacji, kompozycji, aranżacji, tańca, aktorstwa, kształcenia słuchu, teorii muzyki, zasad muzyki, historii muzyki. Instruktorzy zespołów kameralnych, muzyki rozrywkowej.